Чи варто дорослим пити молоко і яке саме краще пити, розповідає Казімєж Клодавський
Коров’яче молоко і продукти з нього є, поряд з м’ясом, групою продуктів, що складають основу сучасного харчування. Відповідно до класичної, аналітичної дієтології, молочні продукти є обов’язковим елементом нашого раціону. Згідно з дослідженнями, які проводилися протягом кількох десятиліть науково-дослідними установами, відмова від вживання цього продукту негативно впливає на здоров’я людини. Чи справді це так, пояснили у виданні Dziecisawazne. ВІДЕО ДНЯ
«У коров’ячому молоці занадто мало вуглеводів. Вуглеводи — це паливо, яке стимулює розвиток і правильну роботу мозку. Їх вміст у жіночому молоці вдвічі вищий, ніж у коров’ячому. Дитина потребує ретельного і тривалого догляду, немає необхідності, щоб вона швидко росла. Навпаки, йдеться про баланс і гармонію на всіх рівнях його функціонування. Матінка-природа знову була на висоті й дала кожному в молоці матері те, що йому особливо необхідно для життя: теля має будівельний матеріал для швидкого росту у вигляді білка, кальцію та мінеральних солей, а людина має вуглеводи, щоб мислити широко», — зазначають фахівці.
Читайте також: Проти раку, остеопорозу та інфекцій: чому обов’язково треба пити кефір
Коров’яче молоко є одним з найгірших джерел кальцію для людини, йдеться у публікації. Роль кальцію здається перебільшеною, і, незважаючи на безліч завдань, які він виконує в нашому організмі, його потрібно мало.
«Кальцій міститься практично в кожній рослині, і природна рослинна їжа здатна забезпечити наш організм його достатньою кількістю. Основною причиною дефіциту кальцію є поширена дієта з високим вмістом кислоти».
У молоці є два компоненти, для перетравлення яких потрібні ферменти — лактоза (яка потребує лактази) і казеїн (засвоюється за допомогою реніну).
«Після відлучення від грудей організм дитини перестає виробляти лактазу. Рівень цих ферментів знижується у віці від двох до чотирьох років, — йдеться у статті. — Коров’яче молоко, яке можна придбати в магазинах, є продуктом високої обробки. Особливо шкідливо кип’ячене і підігріте молоко, тобто пастеризоване. Якщо ми хочемо споживати молоко за давнім принципом, то важливо не те, що ми їмо час від часу, а те, що ми їмо щодня — це має бути свіже молоко від корів, що живуть у природному середовищі».
Раніше «ФАКТИ» писали про топ-продукти, які лідирують за кількістю білка.
181
Читайте нас у Facebook