Магнітні бурі – коли у січні буде сильна магнітна буря – інфографіка
У суботу, 3 січня, Землю накриє сильна магнітна буря. Фахівці оцінюють небезпеку від сонячних вихорів за К-індексом 6. Про це йдеться на сайті Meteoagent.ВІДЕО ДНЯ
Повідомляється, що протягом 2 січня рівень геомагнітної активності за К-індексом коливається в межах 4 балів. До кінця дня очікуються періоди активної та штормової активності рівня G1.
А 3 січня на нашу планету впливатиме викид корональної маси, який стався на Сонці 31 грудня. Це призведе до подальшого збільшення геомагнітної активності. 3 січня очікується зростання К-індексу до 6 балів.
Збурення магнітного поля може спричиняти збої в роботі супутникової навігації, радіозв’язку та енергосистем.
У період сильних магнітних бур люди відчувають погіршення самопочуття. Фахівці рекомендують у такі дні знижувати навантаження, більше відпочивати, звернути увагу на режим харчування, відмовитись від алкоголю та кави, пити щонайменше 1,5 літра води на добу, стежити за прогнозами сонячної та геомагнітної активності.
Щодо погоди, яка теж впливає на самопочуття людей — за прогнозами синоптиків, у перші дні січня в Україні очікується нестійка погода зі снігом та морозами. В окремі дні може посилюватися вітер до 20 — 22 м/с.
132
Читайте нас у Facebook

