Камалія повідомила про хворобу та відпочинок у своєму будинку в Пальма-де-Майорці
Популярна співачка Камалія, якій довелося викликати «швидку», повідомила новину. Нагадаємо, артистка розповідала, що час від часу страждає від хвороби, яка завдає їй болю. Але Камалія не зізналася, що з нею відбувається. На своїй сторінці у соціальній мережі артистка повідомила, що приїхала на відпочинок у свій дім у Пальма-де-Майорка. Вона показала розкішну кухню у будинку та поділилася рецептом страви, яку їй дозволили лікарі.ВІДЕО ДНЯ
— Нарешті ми в Пальма-де-Майорка! — написала артистка. — Тільки прилетіли — і мені страшенно захотілося абрикосів. Але через хворобу шлунка зараз не можна свіжих фруктів, ягід та овочів… Та хто сказав, що не можна придумати щось смачненьке? Взяла абрикоси — і запекла їх у духовці разом із курочкою та картопелькою. І знаєте що? Вийшло дуже навіть непогано! Коли організм просить обережності, а душа — смаколиків, доводиться вмикати фантазію.
Камалія показала розкішну кухню у будинку та поділилася рецептом страви, яку їй дозволили лікарі
«Справжня українська жінка! — поділились враженням. — Винахідлива! Гарного відпочинку та найшвидшого одужання!»
«Бережіть себе, а персики запечені — це щось нове, треба спробувати, а ще і з курочкою», — додали у коментарях.
«Ви схудли на лице наче, — зауважили шанувальники. — Але вам так дуже гарно!»
Нагадаємо, раніше під час ракетної атаки був зруйнований офісний центр колишнього чоловіка співачки.
18
Читайте нас у Facebook

