Періс Хілтон розповіла про свою дружбу з Брітні Спірс
Періс Хілтон, яка й досі дуже переживає через втрату будинку, нарешті розповіла про свій міцний зв’язок з попдівою Брітні Спірс. Під час виступу в останньому епізоді подкасту «Я ніколи цього не казала з Томмі ДіДаріо» 44-річна світська левиця розповіла про травму, яку вона та виконавиця хіта «Toxic» пережили на початку 2000-х, пише видання The News.ВІДЕО ДНЯ
«Я була з Брітні кілька тижнів тому на її дні народження в Мексиці, і ми просто говорили про те, якими жорстокими та підлими були люди тоді, — сказала Періс. — І вона та людина, яка може це зрозуміти. Дуже мало людей можуть. Це зробило нас обох такими сильними».
Коли її запитали, яку пораду вона б дала собі молодшій, Періс відповіла: «Тоді приниження жінок було розвагою. Це дуже ізолювало. Якби я повернулася і поговорила зі своєю молодшою версією, я б сказала: „Періс, тобі доведеться пройти через багато чого в житті, і іноді це буде так важко і страшно, але одного разу це буде того варте“. Тому що ти збираєшся надихнути мільйони людей, ти створиш план і перетвориш свій біль на свою мету та допоможеш врятувати життя дітей, жінок та тих, хто вижив, у всьому світі», — додала зірка «Будинку воскових фігур».
Для тих, хто не знає, Періс і Брітні дружать з початку 2000-х.
Тим часом стала відомо, чому сини співачки вирішили «раптово» помирилися з нею.
7
Читайте нас у Facebook

