Після гучного розлучення відома актриса отримала пропозицію, про яку мріяла все життя
Українська акторка Вікторія Білан-Ращук, яка нещодавно оголосила про розлучення з актором і військовослужбовцем Володимиром Ращуком, повідомила прихильникам радісну професійну новину. Артистка зізналася, що отримала можливість втілити свою давню мрію — дебютувати як режисерка повнометражного фільму.ВІДЕО ДНЯ
На своїй сторінці в Instagram Вікторія розповіла, що давно прагнула спробувати себе в режисурі. Нещодавно їй запропонували очолити роботу над повнометражною стрічкою. Прочитавши сценарій, акторка зрозуміла, що ця історія не залишає її байдужою.
«Зізнаюся, коли я його прочитала (а я це зробила одразу), він мене глибоко зачепив. Я зрозуміла, що це не просто кіно. Це історія, яка болить. Яка ставить складні запитання і вперто шукає на них відповіді. Історія, про яку сьогодні неможливо мовчати!», — поділилася Білан-Ращук.
Після знайомства зі сценарієм акторка навіть вирішила змінити робочу назву майбутньої картини. На її думку, фільм має називатися «36 годин».
«Бо я, до біса, в подробицях знаю все про ті вирішальні 36 годин. Зараз ви, звісно, ще не розумієте, про що я, але згодом, сподіваюся, матиму нагоду вам розповісти», — зазначила вона.
За словами Вікторії, команда проєкту вже успішно пройшла технічний відбір. Попереду — захист стрічки перед профільною комісією. Акторка наголошує, що сприймає цю роботу як серйозний виклик і велику відповідальність.
«Сприймаю це як виклик. Як відповідальність. Як історію, повз яку я не можу пройти, бо вона вже в якомусь сенсі дуже особиста», — написала артистка.
Нагадаємо, у червні 2026 року Вікторія Білан-Ращук повідомила про розлучення з Володимиром Ращуком після майже десяти років шлюбу. За словами акторки, причиною розриву стала зрада чоловіка під час її вагітності.
97
Читайте нас у Facebook

