VNews.com.ua

Ferrari відпочиває: стало відомо скільки коштує найдорожчий автомобіль у світі

Май 13
11:57 2022

Легендарне купе Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut Coupe 1955 року випуску стерло попередню позначку, встановлену Ferrari 250 GTO.
Про це повідомляє британське видання Hagerty UK з посиланням на кілька джерел, які стверджують, що автовиробник зі Штутгарта нещодавно продав культове купе Mercedes 300 SLR Uhlenhaut 1956 року випуску.
Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал
Сума угоди склала 142 мільйони доларів – цих грошей достатньо, щоб купити 250 суперкарів Lamborghini Aventador Ultimae.
1956 Mercedes 300 SLR Uhlenhaut coupe
Стверджується, що в аукціоні, який таємно відбувся у штутгартському музеї Mercedes-Benz, взяли участь 10 відомих автомобільних колекціонерів. Ім’я переможця не називається.
Для тих, хто не в курсі, лише два з легендарних автомобілів 1950-х років були побудовані після того, як Mercedes покинув гоночну сцену в 1955 році. Вони отримали назву Uhlenhaut Coupe після того, як керівник тестового відділу автовиробника Рудольф Уленгаут почав використовувати один з них як службовий автомобіль.
Обидва автомобілі залишалися всі ці роки у власності Mercedes і вважалася найціннішими автомобілями у світі. І тепер стало відомо – наскільки. Якщо автомобіль дійсно був проданий за 142 мільйони доларів, це подвоює ціну продажу Ferrari 250 GTO у 2018 році, яка встановила рекорд в 70 мільйонів доларів. Але поки що Mercedes-Benz утримується від офіційних коментарів.
Справжній бандеромобіль: в Україні можуть поновити виробництво ЛуАЗів

Предок Tesla обнаружился в Запорожье

Единственный в мире: уникальный Chevrolet Corvette продают за $2 млн

Share

Статьи по теме

Последние новости

Украина инициировала переговоры по присоединению к роуминговому пространству ЕС

Читать всю статью

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY