VNews.com.ua

«Нова пошта» почала доставляти товари з онлайн-магазинів Італії

Декабрь 07
04:10 2021

«Нова пошта» почала доставляти товари з онлайн-магазинів Італії

Компанія «Нова пошта Глобал» запустила послугу доставки з онлайн-магазинів вже сьомої країни – Італії. Тепер у клієнтів з’явилася можливість замовляти італійські товари безпосередньо через платформу NP Shopping. В Італії найчастіше купують модний одяг, білизну, якісне взуття та аксесуари.

На доставку з Італії діє спеціальний тариф. Він проявляється в тому, що чим більша вага посилки, тим менша вартість доставки кожного окремого кілограму вантажу:

  • 0-1 кг – від 5$,
  • 1-5 кг – від 4$,
  • 5-30 кг – від 3,50$.

Щоб розрахувати кінцеву вартість доставки, можна скористатись спеціальним калькулятором на сайті NP Shopping.

Що замовити товар в італійських онлайн-магазинах з доставкою в Україну, необхідно виконати наступні дії:

  1. Зареєструйтесь на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті користувач знайде свою адресу для шопінгу в Італії та інших країнах.
  2. Обрати інтернет-магазин, замовити товар онлайн та вказати в адресному рядку доставки італійську адресу з особистого кабінету.
  3. Після цього в особистому кабінеті NP Shopping потрібно зареєструвати трекінг-номер, який надасть інтернет-магазин, та обрати будь-яке відділення «Нової пошти», поштомат або адресну доставку кур’єром.

Каталог інтернет-магазинів, докладна інструкція щодо оформлення замовлення та інша корисна інформація про сервіс доступні на сайті www.npshopping.com.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Помер Вольфганг Петерсен режисер фільмів Підводний човен та Троя

Читать всю статью

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY