VNews.com.ua

Володимир Кличко: “Якщо ти зупиняєшся, відчуваючи біль, ти програв”

Январь 22
10:13 2021

rb-kz

Легендарний український боксер, дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі, переможець Олімпіади-1996 Володимир Кличко розповів про принципи досягнення мети і пояснив, чому віра в успіх важлива в кінцевому результаті.

За словами новоспеченого члена Міжнародного залу боксерської слави, котрі передає редакція Bookmaker Ratings, «завдяки спорту, я багато дізнався про себе. І головне зрозумів, що спорт — екстремальна форма бізнесу».

Володимир впевнений, що біль, присутня в спорті та бізнесі — перешкода на шляху до успіху. «Наприклад, в бізнесі вона може бути фізичної, коли ми сидимо за столом переговорів протягом восьми годин. Вона може бути моральною, коли ми довго не бачимо рідних або сім’ю. Але біль є перешкодою на шляху до успіху, він заважає нам зосередитися на роботі. Його можуть уникнути тільки ті, хто зупиняються. Тоді біль іде. Але так ти не досягнеш успіху. Я можу тільки радити вам, не бійтеся болю. Це як в сучасному світі: потрясіння болючі, але вони просувають нас вперед».

За словами Володимира, чотири моменти мають вирішальне значення, якщо ви хочете щось змінити в контексті оцифровки: фокус, спритність, концентрація і витривалість. Але це віра. Кожен вірить в певні речі або не вірить їм. Володимир впевнений: «Ми ще багато чого не бачили, але віримо, що знайдемо рішення. Але головне, той, то не одержимий своєю метою, не досягне її».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Почему военная промышленность ЕС испытывает серьезные проблемы – NYT

Читать всю статью

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Всегда на пути к успеху: EA-LOGISTIC – ваш проводник в международных грузоперевозках.